Chodź jako agencja działamy od 5 lat, nasi współpracownicy mogą pochwalić się ponad 15-letnim doświadczeniem w branży ubezpieczeniowej. Nasza agencja wyspecjalizowała się w ubezpieczeniach majątkowych, jednak nowo przyjęta strategia zakłada rozwój w segmencie ubezpieczeń życiowych. O jakości oferowanych przez nas usług świadczy rosnąca liczba klientów naszej agencji oraz liczne nagrody przyznawane przez współpracujące towarzystwa. Rolę agenta ubezpieczeniowego traktujemy bardziej jako doradcę ubezpieczeniowego niż sprzedawcę, który nie tylko proponuje tanie ubezpieczenie ale przede wszystkim dobiera produkt ubezpieczeniowy adekwatny do potrzeb klienta.
MISJA
Kim jesteśmy?
Lider ubezpieczeń majątkowych w województwie podlaskim w segmencie klienta indywidualnego.
Naszą misją jest zapewnienie kompleksowej i profesjonalnej ochrony ubezpieczeniowej zarówno majątku prywatnego i firmowego jak również ochronę w zakresie ubezpieczeń życiowych klienta i jego najbliższych.
WIZJA
Kim chcemy być?
Głównym celem strategii jest umocnienie pozycji rynkowej w województwie podlaskim poprzez rozwój ubezpieczeń w segmencie małych i średnich przedsiębiorstw.
STRATEGIA
1. Wzrost sprzedaży ubezpieczeń życiowych w segmencie majątkowych klientów indywidualnych.
2. Umocnienie dynamiki sprzedaży Ubezpieczeń Grupowych dla małych i średnich przedsiębiorstw.
3. Poszerzenie oferty ubezpieczeniowej skierowanej dla małych i średnich przedsiębiorstw.
4. Wsparcie inicjatyw związanych z rozwojem województwa podlaskiego.
5. Szkolenie oraz poszerzanie grona doradców ubezpieczeniowych Podlaskiej Grupy Ubezpieczeniowej.