Produkt Grupy Otwartej szczególnie polecamy dla osób, które nie mają żadnej polisy na życie i  chcą odpowiednio zabezpieczyć swoją rodzinę przed skutkami nieprzewidzianych zdarzeń. Jest to ubezpieczenie zbliżone w swojej formie do ubezpieczeń grupowych w zakładach pracy. Zawiera szeroki zakres świadczeń, które zabezpieczą rodzinę w trudnych sytuacjach.

 

Co ważne, otwarta formuła tego ubezpieczenia umożliwia zawarcie tego ubezpieczenia przez prawie każdą osobę. Wniosek o przystąpienie jest prosty, bez skomplikowanej ankiety medycznej.

Indywidualne polisy na życie, stanowią bardzo dobry produkt uzupełniający standardowe polisy pod kredyt. Przede wszystkim charakteryzują się szerszym zakresem świadczeń. Na przykład, z tego typu polisy otrzymamy świadczenie za pobyt w szpitalu bądź urodzenie dziecka.

 

Pakietów ubezpieczeń jest dużo, zatem na pewno znajdziemy dla Państwa opcję, która będzie najlepiej odpowiadała Państwa potrzebom. Zachęcamy szczególnie osoby młode do skorzystania z naszej oferty ubezpieczeń życiowych. Zapraszamy na indywidualne spotkanie z naszymi agentami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.